Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   E3 Prijs Vlaanderen    
  Dwars door Vlaanderen   

 Server time: 16 Dec 2018 02:25:42 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Login / Subscribe  
Gent-Wevelgem 2018
Belgium  /  25 March

Edition: 80 (250.8 Km)
Winner: SAGAN Peter



Race Winners

2018 SAGAN Peter

2017 VAN AVERMAET Greg

2016 SAGAN Peter

2015 PAOLINI Luca

2014 DEGENKOLB John

2013 SAGAN Peter

2012 BOONEN Tom

2011 BOONEN Tom

2010 EISEL Bernhard

2009 BOASSON HAGEN Edvald

2008 FREIRE GOMEZ Oscar

2007 BURGHARDT Marcus

2006 HUSHOVD Thor

2005 MATTAN Nico

2004 BOONEN Tom

2003 KLIER Andreas

2002 CIPOLLINI Mario

2001 HINCAPIE George

2000 VAN BONDT Geert

1999 STEELS Tom

1998 VANDENBROUCKE Frank

1997 GAUMONT Philippe

1996 STEELS Tom

1995 MICHAELSEN Lars

1994 PEETERS Wilfried

1993 CIPOLLINI Mario

1992 CIPOLLINI Mario

1991 ABDOUJAPAROV Djamolidine

1990 FRISON Herman

1989 SOLLEVELD Gerrit

1988 KELLY Sean

1987 VAN VLIET Teun

1986 BONTEMPI Guido

1985 VANDERAERDEN Eric

1984 BONTEMPI Guido

1983 VAN VLIET Leo

1982 HOSTE Frank

1981 RAAS Jan

1980 LUBBERDING Henk

1979 MOSER Francesco

1978 VAN DEN HAUTE Ferdi

1977 HINAULT Bernard

1976 MAERTENS Freddy

1975 MAERTENS Freddy

1974 HOBAN Barry

1973 MERCKX Eddy

1972 SWERTS Roger

1971 PINTENS Georges

1970 MERCKX Eddy

1969 VEKEMANS Willy

1968 GODEFROOT Walter

1967 MERCKX Eddy

1966 VAN SPRINGEL Herman

1965 DEPAUW Noel

1964 ANQUETIL Jacques

1963 BEHEYT Benoni

1962 VAN LOOY Rik

1961 AERENHOUTS Frans

1960 AERENHOUTS Frans

1959 VAN DAELE Léon

1958 FORE Noël

1957 VAN LOOY Rik

1956 VAN LOOY Rik

1955 SCHOTTE Briek

1954 GRAF Rolf

1953 IMPANIS Raymond

1952 IMPANIS Raymond

1951 ROSSEEL André

1950 SCHOTTE Briek

1949 KINT Marcel

1948 OLLIVIER Valère

1947 DESIMPELAERE Maurice

1946 STERCKX Ernest

1945 VAN EENAEME Robert

1939 DECLERCK André

1938 GODAERT Hubert

1937 VAN EENAEME Robert

1936 VAN EENAEME Robert

1935 DEPREITERE Albert

1934 VAN BELLE Gustaaf




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. SAGAN Peter BOH 05:53:37
2. VIVIANI Elia QST 00:00:00
3. DEMARE Arnaud GFC 00:00:00
4. LAPORTE Christophe COF 00:00:00
5. DEBUSSCHERE Jens LTS 00:00:00
6. NAESEN Oliver ALM 00:00:00
7. TRENTIN Matteo MTS 00:00:00
8. STYBAR Zdenek QST 00:00:00
9. STUYVEN Jasper TFS 00:00:00
10. VAN AERT Wout VWC 00:00:00
11. MODOLO Sacha EFD 00:00:00
12. VAN SCHIP Jan Willem RNL 00:00:00
13. MATTHEWS Michael SUN 00:00:00
14. VAN AVERMAET Greg BMC 00:00:00
15. VERMOTE Julien DDD 00:00:00
16. KUZNETSOV Vyacheslav TKA 00:00:00
17. GILBERT Philippe QST 00:00:00
18. BURGHARDT Marcus BOH 00:00:00
19. VAN GOETHEM Brian RNL 00:00:00
20. LAMPAERT Yves QST 00:00:05
21. VANMARCKE Sep EFD 00:00:08
22. VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG 00:00:08
23. MEZGEC Luka MTS 00:00:12
24. CORT NIELSEN Magnus AST 00:01:01
25. KRISTOFF Alexander UAD 00:01:01
26. VALGREN ANDERSEN Michael AST 00:01:14
27. VAN HECKE Preben SVB 00:01:22
28. MARTIN Tony TKA 00:02:49
29. JULES Justin WVA 00:03:14
30. PASQUALON Andrea WGG 00:03:14
31. KIRSCH Alex WVA 00:03:14
32. THEUNS Edward SUN 00:03:17
33. SÜTTERLIN Jasha MOV 00:03:17
34. TEUNISSEN Mike SUN 00:03:17
35. VAN GESTEL Dries SVB 00:03:17
36. DE KORT Koen TFS 00:03:17
37. VAN LERBERGHE Bert COF 00:03:17
38. ROOSEN Timo TLJ 00:03:17
39. TERPSTRA Niki QST 00:03:17
40. FRISON Frederik LTS 00:03:17
41. WALLAYS Jelle LTS 00:03:17
42. VAN POPPEL Danny TLJ 00:03:17
43. GANNA Filippo UAD 00:03:17
44. OSS Daniel BOH 00:03:17
45. MOSCON Gianni SKY 00:03:17
46. LUTSENKO Alexey AST 00:03:17
47. SENECHAL Florian QST 00:03:17
48. DEGENKOLB John TFS 00:03:17
49. HAUSSLER Heinrich TBM 00:03:17
50. LANGEVELD Sebastian EFD 00:03:17
51. VERMELTFOORT Coen RNL 00:05:34
52. BARBIER Rudy ALM 00:05:34
53. GIBBONS Ryan DDD 00:05:34
54. ZABEL Rick TKA 00:05:34
55. SAGAN Juraj BOH 00:05:34
56. VAN HOECKE Gijs TLJ 00:05:34
57. LECROQ Jérémy VCC 00:05:34
58. PLANCKAERT Edward SVB 00:05:34
59. BAK Lars Ytting LTS 00:05:34
60. SIEBERG Marcel LTS 00:05:34
61. DUVAL Julien ALM 00:05:34
62. DUYN Huub VWC 00:05:34
63. NOPPE Christophe SVB 00:05:34
64. KÜNG Stefan BMC 00:05:34
65. SCHÄR Michael BMC 00:05:34
66. CURVERS Roy SUN 00:05:34
67. DEVOLDER Stijn VWC 00:05:34
68. ARCAS PEÑA Jorge MOV 00:05:34
69. WAEYTENS Zico VWC 00:05:34
70. DOULL Owain SKY 00:05:34
71. LE GAC Olivier GFC 00:05:34
72. VAN POPPEL Boy TFS 00:05:34
73. HOULE Hugo AST 00:05:34
74. DE VREESE Laurens AST 00:05:34
75. BARBERO CUESTA Carlos MOV 00:05:34
76. OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes MOV 00:05:34
77. KNEES Christian SKY 00:05:34
78. VENTOSO ALBERDI Francisco José BMC 00:05:34
79. GRUZDEV Dmitriy AST 00:05:34
80. GOLAS Michal SKY 00:05:34
81. BOASSON HAGEN Edvald DDD 00:05:34
82. LIGTHART Pim RNL 00:05:34
83. AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey MOV 00:05:39
84. KOREN Kristjan TBM 00:05:39
85. KONOVALOVAS Ignatas GFC 00:05:39
86. DUQUENNOY Jimmy WVA 00:05:39
87. GUARNIERI Jacopo GFC 00:05:39
88. CONSONNI Simone UAD 00:05:39
89. CARRETERO Hector MOV 00:05:39
90. STANNARD Ian SKY 00:05:39
91. DEVRIENDT Tom WGG 00:05:39
92. WYNANTS Maarten TLJ 00:05:39
93. GROENEWEGEN Dylan TLJ 00:05:39
94. VAN EMDEN Jos TLJ 00:05:39
95. ROELANDTS Jurgen BMC 00:05:39
96. SCULLY Thomas EFD 00:05:39
97. HAYMAN Mathew MTS 00:05:39
98. LEMOINE Cyril COF 00:05:39
99. VAN BAARLE Dylan SKY 00:05:39
100. BAUER Jack MTS 00:05:39
101. EDMONDSON Alexander MTS 00:05:39
102. DENZ Nico ALM 00:11:47
103. GERTS Floris RNL 00:11:47
104. VAN ROOY Kenneth SVB 00:11:47
105. DURBRIDGE Luke MTS 00:11:47
106. KING Benjamin DDD 00:11:47
107. VANDENBERGH Stijn ALM 00:11:47
108. DUCHESNE Antoine GFC 00:11:47
109. TURGIS Tanguy VCC 00:11:47
110. SINKELDAM Ramon GFC 00:11:47
111. THOMSON Jay Robert DDD 00:11:47
112. DE BACKER Bert VCC 00:11:47
113. SPENGLER Lukas WVA 00:11:47
114. SOUPE Geoffrey COF 00:11:47
115. MCNALLY Mark WGG 00:11:47
116. BAGDONAS Gediminas ALM 00:11:47
117. VANBILSEN Kenneth COF 00:11:47
118. MARCATO Marco UAD 00:11:47
119. VAN STAEYEN Michael COF 00:11:47
120. VAN GINNEKEN Sjoerd RNL 00:11:47
121. BETTIOL Alberto BMC 00:11:47
122. GARCIA CORTINA Ivan TBM 00:11:47
123. HALVORSEN Kristoffer SKY 00:11:47
124. COLBRELLI Sonny TBM 00:11:47
125. STASSEN Julien WVA 00:11:47
126. TROIA Oliviero UAD 00:11:47
127. SWIFT Ben UAD 00:11:47
128. DOWSETT Alex TKA 00:11:47
129. PER David TBM 00:11:47
130. BIERMANS Jenthe TKA 00:11:47
131. BOZIC Borut TBM 00:11:47
132. HEPBURN Michael MTS 00:11:47
133. DOUGALL Nick DDD 00:11:47
134. PIBERNIK Luka TBM 00:11:47
135. GOOLAERTS Michael VWC 00:11:47
136. PHINNEY Taylor EFD 00:11:47
137. VANSPEYBROUCK Pieter WGG 00:11:47
138. DECLERCQ Tim QST 00:11:47
139. DRUCKER Jean Pierre BMC 00:11:47
140. LEEZER Tom TLJ 00:11:47
141. COQUARD Bryan VCC 00:11:47
142. BODNAR Maciej BOH 00:11:47
143. GATTO Oscar AST 00:11:47
144. DEHAES Kenny WVA 00:11:47
145. DE BUYST Jasper LTS 00:11:47
146. GALLOPIN Tony ALM 00:11:47
147. BOECKMANS Kris VCC 00:11:47
148. DE BONDT Dries VWC 00:11:47
149. MORICE Julien VCC 00:11:56









--- advertisement ---