Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   Driedaagse van De Panne - Koksijde    
  Classic Loire Atlantique   

 Server time: 20 Aug 2019 03:26:36 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Login / Subscribe  
E3 Prijs Vlaanderen 2019
Belgium  /  29 March

Edition: 62 (203.9 Km)
Winner: STYBAR Zdenek



Race Winners

2019 STYBAR Zdenek

2018 TERPSTRA Niki

2017 VAN AVERMAET Greg

2016 KWIATKOWSKI Michal

2015 THOMAS Geraint

2014 SAGAN Peter

2013 CANCELLARA Fabian

2012 BOONEN Tom

2011 CANCELLARA Fabian

2010 CANCELLARA Fabian

2009 POZZATO Filippo

2008 ARVESEN Kurt-Asle

2007 BOONEN Tom

2006 BOONEN Tom

2005 BOONEN Tom

2004 BOONEN Tom

2003 DE JONGH Steven

2002 PIERI Dario

2001 TCHMIL Andrei

2000 IVANOV Serguei

1999 VAN PETEGEM Peter

1998 MUSEEUW Johan

1997 VAN DYCK Hendrik

1996 BOMANS Carlo

1995 LEYSEN Bart

1994 TCHMIL Andrei

1993 CIPOLLINI Mario

1992 MUSEEUW Johan

1991 LUDWIG Olaf

1990 LILHOLT Soren

1989 PLANCKAERT Eddy

1988 BONTEMPI Guido

1987 PLANCKAERT Eddy

1986 VANDERAERDEN Eric

1985 ANDERSON Phil

1984 OOSTERBOSCH Bert

1983 TACKAERT William

1982 BOGAERT Jan

1981 RAAS Jan

1980 RAAS Jan

1979 RAAS Jan

1978 MAERTENS Freddy

1977 THURAU Dietrich

1976 PLANCKAERT Walter

1975 VERBEECK Frans

1974 VAN SPRINGEL Herman

1973 IN'T VEN Willy

1972 HUTSEBAUT Hubert

1971 DE VLAEMINCK Roger

1970 VAN RYCKEGHEM Daniel

1969 VAN LOOY Rik

1968 DE BOEVER Jacques

1967 BOCKLANT Willy

1966 VAN LOOY Rik

1965 VAN LOOY Rik

1964 VAN LOOY Rik

1963 FORE Noël

1962 MESSELIS André

1961 DE CABOOTER Arthur

1960 DOOM Daniel

1959 KERCKHOVE Norbert

1958 DESMET Armand




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. STYBAR Zdenek DQT 04:46:05
2. VAN AERT Wout TJV 00:00:00
3. VAN AVERMAET Greg CPT 00:00:00
4. BETTIOL Alberto EF1 00:00:00
5. JUNGELS Bob DQT 00:00:03
6. POLITT Nils TKA 00:01:04
7. TRENTIN Matteo MTS 00:01:04
8. NAESEN Oliver ALM 00:01:04
9. SÜTTERLIN Jasha MOV 00:01:04
10. HIRSCHI Marc SUN 00:01:04
11. GILBERT Philippe DQT 00:01:33
12. LANGEVELD Sebastian EF1 00:01:33
13. COLBRELLI Sonny TBM 00:01:33
14. KEUKELEIRE Jens LTS 00:01:33
15. TERPSTRA Niki TDE 00:01:37
16. BENOOT Tiesj LTS 00:01:42
17. SAGAN Peter BOH 00:01:42
18. LAMPAERT Yves DQT 00:01:45
19. HALLER Marco TKA 00:02:49
20. CORT NIELSEN Magnus AST 00:02:49
21. KRISTOFF Alexander UAD 00:02:49
22. DEGENKOLB John TFS 00:02:49
23. GARCIA CORTINA Ivan TBM 00:02:49
24. PLANCKAERT Baptiste WVA 00:02:49
25. SENECHAL Florian DQT 00:02:49
26. BARBERO CUESTA Carlos MOV 00:02:49
27. MOHORIC Matej TBM 00:02:49
28. VAN ASBROECK Tom ICA 00:02:49
29. MAES Nikolas LTS 00:02:49
30. HOLLENSTEIN Reto TKA 00:02:49
31. VAN GESTEL Dries SVB 00:02:49
32. GODON Dorian ALM 00:02:49
33. VAN POPPEL Danny TJV 00:02:49
34. DEMARE Arnaud GFC 00:02:49
35. VANDENBERGH Stijn ALM 00:02:49
36. DEWULF Stan LTS 00:02:49
37. OSS Daniel BOH 00:02:49
38. DILLIER Silvan ALM 00:02:49
39. VALGREN ANDERSEN Michael TDD 00:02:49
40. PÖSTLBERGER Lukas BOH 00:02:49
41. PRADES REVERTE Eduard MOV 00:02:49
42. BACKAERT Frederik WGG 00:02:49
43. WIRTGEN Tom WVA 00:02:49
44. DE VREESE Laurens AST 00:02:49
45. JANSEN Amund Grøndahl TJV 00:02:49
46. CALMEJANE Lilian TDE 00:02:49
47. BYSTROM Sven Erik UAD 00:02:49
48. ASGREEN Kasper DQT 00:02:49
49. SPRENGERS Thomas SVB 00:02:49
50. BAUER Jack MTS 00:02:49
51. TEUNISSEN Mike TJV 00:02:49
52. WISNIOWSKI Lukasz CPT 00:02:49
53. HOULE Hugo AST 00:02:49
54. ROWE Luke INS 00:02:49
55. VAN HOOYDONCK Nathan CPT 00:02:49
56. KÜNG Stefan GFC 00:02:49
57. JUUL JENSEN Christopher MTS 00:02:49
58. STUYVEN Jasper TFS 00:02:49
59. HAUSSLER Heinrich TBM 00:02:49
60. KEISSE Iljo DQT 00:02:49
61. THEUNS Edward TFS 00:02:49
62. PIBERNIK Luka TBM 00:02:49
63. KOREN Kristjan TBM 00:02:59
64. VERMOTE Julien TDD 00:03:46
65. KUZNETSOV Vyacheslav TKA 00:03:46
66. STEELS Stijn ROC 00:03:46
67. DUNNE Conor ICA 00:03:46
68. TOUZÉ Damien COF 00:03:46
69. ARCAS PEÑA Jorge MOV 00:03:46
70. VANBILSEN Kenneth COF 00:03:46
71. NAESEN Lawrence LTS 00:03:46
72. RÄIM Mihkel ICA 00:03:46
73. TAMINIAUX Lionel WVA 00:03:46
74. SCHÄR Michael CPT 00:03:46
75. NÖMMELA Aksel WVA 00:03:46
76. DE KORT Koen TFS 00:03:46
77. EENKHOORN Pascal TJV 00:03:48
78. DRUCKER Jean Pierre BOH 00:03:48
79. MOSCON Gianni INS 00:03:48
80. BOIVIN Guillaume ICA 00:10:39
81. CASTRILLO Jaime MOV 00:10:39
82. DECLERCQ Benjamin SVB 00:10:39
83. LIGTHART Pim TDE 00:10:39
84. PAASSCHENS Mathijs WVA 00:10:39
85. WAEYTENS Zico COF 00:10:39
86. WYNANTS Maarten TJV 00:10:39
87. SCOTSON Miles GFC 00:10:39
88. LEYSEN Senne ROC 00:10:39
89. WALSCHEID Max SUN 00:10:39
90. STANNARD Ian INS 00:10:39
91. GANNA Filippo INS 00:10:39
92. PASQUALON Andrea WGG 00:10:39
93. BOOM Lars ROC 00:10:39
94. HEPBURN Michael MTS 00:10:39
95. DE WINTER Ludwig WGG 00:10:39
96. TILLER Rasmus Fossum TDD 00:10:39
97. VAN DER HOORN Taco TJV 00:10:39
98. SCULLY Thomas EF1 00:10:39
99. MARCATO Marco UAD 00:10:39









--- advertisement ---