Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol



   E3 Prijs Vlaanderen    
  Gent-Wevelgem   

 Server time: 17 Aug 2019 17:08:13 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Login / Subscribe  
Classic Loire Atlantique 2019
France  /  30 March

Edition: 20 (182.8 Km)
Winner: BARBIER Rudy



Race Winners

2019 BARBIER Rudy

2018 QUAADE Rasmus Christian

2017 PICHON Laurent

2016 TURGIS Anthony

2015 GOUGEARD Alexis

2014 GOUGEARD Alexis

2013 CAMMAERTS Edwig

2012 VACHON Florian

2011 WESTRA Lieuwe

2010 MANGEL Laurent

2009 BESSY Cyril

2008 GAZTANAGA ECHEVERRIA Mikel

2007 JALABERT Nicolas

2006 KOLESNIKOV Sergey

2005 MARTINEZ TRINIDAD José Alberto

2004 PÜTSEP Erki

2003 VOECKLER Thomas

2002 JOGERT Rune

2001 L'HOTE Nicolas

2000 DELALANDE Frédéric




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. BARBIER Rudy ICA 04:28:10
2. SARREAU Marc GFC 00:00:00
3. TOWNSEND Rory DHB 00:00:00
4. DE VOS Adam RLY 00:00:00
5. HIVERT Jonathan TDE 00:00:00
6. REZA Kévin VCB 00:00:00
7. MARCHAND Gianni CIB 00:00:00
8. GENIEZ Alexandre ALM 00:00:00
9. LE CUNFF Kévin AUB 00:00:00
10. FERASSE Thibault RLM 00:00:00
11. ANTOMARCHI Julien RLM 00:00:00
12. ARMIRAIL Bruno GFC 00:00:03
13. STEWART Thomas DHB 00:00:07
14. LEVEAU Jérémy DMP 00:00:07
15. VENDRAME Andrea ANS 00:00:07
16. PICHON Laurent PCB 00:00:07
17. MALDONADO Anthony AUB 00:00:07
18. WIPPERT Wouter EVO 00:00:07
19. SIMON Julien COF 00:00:07
20. TEUGELS Lennert CIB 00:00:07
21. DELTOMBE Kevin SVB 00:00:07
22. SANZ UNZUE Enrique EUS 00:00:07
23. MANZIN Lorrenzo VCB 00:00:07
24. KASPERKIEWICZ Przemyslaw DMP 00:00:07
25. PACHER Quentin VCB 00:00:07
26. RELAES Jacob CIB 00:00:07
27. OURSELIN Paul TDE 00:00:07
28. WELTEN Bram PCB 00:00:07
29. VAN POUCKE Aaron SVB 00:00:07
30. FRAPPORTI Mattia ANS 00:00:10
31. DUMOULIN Samuel ALM 00:00:10
32. JAKIN Alo AUB 00:00:10
33. PEARSON Daniel DHB 00:00:10
34. BOUDAT Thomas TDE 00:00:13
35. MAURELET Flavien AUB 00:00:13
36. JARRIER Benoit PCB 00:00:13
37. HARDY Romain PCB 00:00:13
38. BUSATO Matteo ANS 00:00:21
39. LE TURNIER Mathias COF 00:00:29
40. CARPENTER Robin RLY 00:00:29
41. JAUREGUI Quentin ALM 00:01:04
42. VAN WINDEN Dennis ICA 00:01:04
43. PERICHON Pierre-Luc COF 00:01:12
44. BRANDLE Matthias ICA 00:01:20
45. LISSON Christopher ABB 00:01:20
46. LÓPEZ-COZAR Juan EUS 00:01:20
47. SPREAFICO Matteo ANS 00:01:20
48. RUMAC Josip ANS 00:01:20
49. BARTHE Cyril EUS 00:01:20
50. ANDERSON Ryan RLY 00:01:32
51. IDJOUADIENNE Pierre RLM 00:01:32
52. PARET-PEINTRE Aurélien ALM 00:01:32
53. WARBASSE Larry ALM 00:01:32
54. EDET Nicolas COF 00:01:32
55. DUPONT Hubert ALM 00:01:32
56. COLMAN Alex DHB 00:01:32
57. CHEVRIER Clement ALM 00:01:32
58. COMBAUD Romain DMP 00:01:32
59. SCHMIDT Fabien DMP 00:01:32
60. BONNAMOUR Franck PCB 00:01:32
61. HOELGAARD Daniel GFC 00:01:32
62. GAUTIER Cyril VCB 00:03:56
63. CHETOUT Loďc COF 00:03:56
64. PAILLOT Yoann AUB 00:04:41
65. VAN NIEKERK Morne AUB 00:06:54
66. RIOU Alan PCB 00:06:54
67. HUREL Tony AUB 00:07:23
68. DELAGE Mickael GFC 00:07:23
69. BISOLTI Alessandro ANS 00:07:23
70. LEROUX Samuel RLM 00:07:38
71. GČNE Yohann TDE 00:09:25
72. COTÉ Pier-André RLY 00:09:25
73. GUERIN Alexis DMP 00:09:52
74. CHRISTENSEN Ryan DHB 00:12:24
75. MORIN Emmanuel COF 00:12:24
76. RAHBEK Mads Baadsgaard ABB 00:12:24
77. TOUDAL Emil ABB 00:12:24
78. REYNAERTS Wim CIB 00:12:24
79. STEDMAN Max DHB 00:12:24
80. VAUBOURZEIX Thomas RLM 00:12:24
81. MURPHY John RLY 00:17:23
82. STEVENS Timothy CIB 00:18:19
83. LAFAY Victor COF 00:18:19
84. GOUAULT Pierre RLM 00:18:19
85. MASSON Christophe RLM 00:18:19
86. VAN GOMPEL Matthias SVB 00:18:19









--- advertisement ---