Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol



   GP de Denain Porte du Hainaut    
  E3 Prijs Vlaanderen   

 Server time: 25 Apr 2019 02:15:15 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Login / Subscribe  
Driedaagse van De Panne - Koksijde 2019
Belgium  /  27 March

Edition: 43 (200.3 Km)
Winner: GROENEWEGEN Dylan



Race Winners

2019 GROENEWEGEN Dylan

2018 VIVIANI Elia

2017 GILBERT Philippe

2016 WESTRA Lieuwe

2015 KRISTOFF Alexander

2014 VAN KEIRSBULCK Guillaume

2013 CHAVANEL Sylvain

2012 CHAVANEL Sylvain

2011 ROSSELER SÚbastien

2010 MILLAR David

2009 WILLEMS Frederik

2008 POSTHUMA Joost

2007 BALLAN Alessandro

2006 HOSTE Leif

2005 DEVOLDER Stijn

2004 HINCAPIE George

2003 BELOHVOSCIKS Raivis

2002 VAN PETEGEM Peter

2001 MATTAN Nico

2000 EKIMOV Viatcheslav

1999 VAN PETEGEM Peter

1998 BARTOLI Michele

1997 MUSEEUW Johan

1996 EKIMOV Viatcheslav

1995 BARTOLI Michele

1994 ROSCIOLI Fabio

1993 VANDERAERDEN Eric

1992 MAASSEN Frans

1991 NIJDAM Jelle

1990 NIJBOER Erwin

1989 VANDERAERDEN Eric

1988 VANDERAERDEN Eric

1987 VANDERAERDEN Eric

1986 VANDERAERDEN Eric

1985 VANDENBROUCKE Jean-Luc

1984 OOSTERBOSCH Bert

1983 PRIEM Cees

1982 KNETEMANN Gerrie

1981 BOGAERT Jan

1980 KELLY Sean

1979 VAN ROOSBROECK Gustaaf

1978 VAN SWEEVELT Guido

1977 ROSIERS Roger




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. GROENEWEGEN Dylan TJV 04:36:32
2. GAVIRIA RENDON Fernando UAD 00:00:00
3. VIVIANI Elia DQT 00:00:00
4. BOUHANNI Nacer COF 00:00:00
5. JULES Justin WVA 00:00:00
6. HALVORSEN Kristoffer SKY 00:00:00
7. VAN GENECHTEN Jonas VCB 00:00:00
8. MEZGEC Luka MTS 00:00:00
9. NIZZOLO Giacomo TDD 00:00:00
10. TEUNISSEN Mike TJV 00:00:00
11. BOL Cees SUN 00:00:00
12. VAN POPPEL Boy ROC 00:00:00
13. PASQUALON Andrea WGG 00:00:00
14. NAESEN Lawrence LTS 00:00:00
15. JANS Roy COC 00:00:00
16. NÍMMELA Aksel WVA 00:00:00
17. R─IM Mihkel ICA 00:00:00
18. MORKOV Michael DQT 00:00:00
19. MENTEN Milan SVB 00:00:00
20. BALLERINI Davide AST 00:00:00
21. VAN STAEYEN Michael ROC 00:00:00
22. BOECKMANS Kris VCB 00:00:00
23. WALSCHEID Max SUN 00:00:00
24. MARECZKO Jakub CPT 00:00:00
25. JANSE VAN RENSBURG Reinardt TDD 00:00:00
26. PETIT Adrien TDE 00:00:00
27. GRADEK Kamil CPT 00:00:04
28. BOIVIN Guillaume ICA 00:00:06
29. BAUER Jack MTS 00:00:06
30. KITTEL Marcel TKA 00:00:06
31. JANSEN Amund Gr°ndahl TJV 00:00:06
32. VANBILSEN Kenneth COF 00:00:09
33. VAN LERBERGHE Bert COF 00:00:09
34. DOULL Owain SKY 00:00:10
35. KOCH Jonas CPT 00:00:11
36. VERGAERDE Otto COC 00:00:19
37. TROIA Oliviero UAD 00:00:19
38. GANNA Filippo SKY 00:00:24
39. VAN POPPEL Danny TJV 00:00:25
40. CURVERS Roy SUN 00:00:27
41. PFINGSTEN Christoph BOH 00:00:29
42. S▄TTERLIN Jasha MOV 00:00:33
43. GRUZDEV Dmitriy AST 00:00:33
44. VAN KEIRSBULCK Guillaume CPT 00:00:33
45. SAJNOK Szymon CPT 00:00:33
46. KRAGH ANDERSEN Asbj°rn SUN 00:00:38
47. HALLER Marco TKA 00:00:38
48. JANSSENS Jimmy COC 00:00:56
49. JUNGELS Bob DQT 00:01:04
50. JAKOBSEN Fabio DQT 00:01:04
51. BLYTHE Adam LTS 00:01:05
52. SCHWARZMANN Michael BOH 00:01:05
53. SELIG RŘdiger BOH 00:01:11
54. KEISSE Iljo DQT 00:01:18
55. VALLEE Boris WGG 00:01:33
56. ARCAS PEĐA Jorge MOV 00:01:33
57. KIRSCH Alex TFS 00:01:33
58. VAN ROOY Kenneth SVB 00:01:33
59. VENTER Jacobus TDD 00:01:33
60. HOLLENSTEIN Reto TKA 00:01:33
61. OWEN Logan EF1 00:01:33
62. DE VREESE Laurens AST 00:01:33
63. HOULE Hugo AST 00:01:33
64. TULIK Angelo TDE 00:01:33
65. COQUARD Bryan VCB 00:01:33
66. WARLOP Jordi SVB 00:01:37
67. WYNANTS Maarten TJV 00:01:37
68. FERRARI Roberto UAD 00:01:41
69. ASGREEN Kasper DQT 00:01:53
70. MCLAY Daniel EF1 00:01:53
71. DEBUSSCHERE Jens TKA 00:02:01
72. KUZNETSOV Vyacheslav TKA 00:02:01
73. BERNAS Pawel CPT 00:02:04
74. DE BONDT Dries COC 00:02:30
75. TURGIS Jimmy VCB 00:02:33
76. DUPONT Timothy WGG 00:02:33
77. CARDIS Romain TDE 00:02:33
78. SELLIER Simon TDE 00:02:33
79. SMIT Willie TKA 00:02:33
80. DEVOLDER Stijn COC 00:02:33
81. TIMMERMANS Justin ROC 00:02:33
82. BOARO Manuele AST 00:02:33
83. BIZHIGITOV Zhandos AST 00:02:33
84. THEUNS Edward TFS 00:02:33
85. BARBERO CUESTA Carlos MOV 00:02:33
86. BURGAUDEAU Mathieu TDE 00:02:33
87. STORK Florian SUN 00:02:33
88. VAN DER HOORN Taco TJV 00:02:33
89. CASTRILLO Jaime MOV 00:02:33
90. THOMSON Jay Robert TDD 00:02:33
91. HAGA Chad SUN 00:02:33
92. LEYSEN Senne ROC 00:02:33
93. GAREL Adrien VCB 00:02:33
94. WAEYTENS Zico COF 00:02:33
95. HANSEN Lasse Norman COC 00:02:33
96. MORICE Julien VCB 00:02:33
97. DE WULF Stan LTS 00:02:33
98. SIX Franklin WVA 00:02:33
99. PAASSCHENS Mathijs WVA 00:02:33
100. SENECHAL Florian DQT 00:02:33
101. PICHOT Alexandre TDE 00:02:33
102. ROELANDTS Jurgen MOV 00:02:33
103. FRISON Frederik LTS 00:02:33
104. GHYS Robbe SVB 00:02:33
105. WEEMAES Sasha SVB 00:02:33
106. VAN HECKE Preben SVB 00:02:33
107. DOCKER Mitchell EF1 00:02:33
108. LANGEVELD Sebastian EF1 00:02:33
109. AFFINI Edoardo MTS 00:02:33
110. PÍSTLBERGER Lukas BOH 00:04:55
111. FORTIN Filippo COF 00:05:16
112. SAGAN Juraj BOH 00:05:16
113. VANSPEYBROUCK Pieter WGG 00:05:16
114. STEELS Stijn ROC 00:05:16
115. DE DECKER Alfdan WGG 00:05:16
116. RENSHAW Mark TDD 00:05:16
117. VAN DEN BERG Julius EF1 00:05:16
118. HOFLAND Moreno EF1 00:05:16
119. HOLST ENGER Sondre ICA 00:05:16
120. VAN TRIJP Maarten COC 00:06:29
121. VAN ASBROECK Tom ICA 00:06:29
122. HEPBURN Michael MTS 00:06:29
123. KEUKELEIRE Jens LTS 00:06:29
124. BARBIER Rudy ICA 00:06:29
125. WIRTGEN Tom WVA 00:06:29
126. DE BACKER Bert VCB 00:06:29
127. BOHLI Tom UAD 00:06:29
128. WOUTERS Enzo LTS 00:06:29
129. BAK Lars Ytting TDD 00:06:29
130. PAUWELS Serge CPT 00:06:29
131. MOSCON Gianni SKY 00:06:29
132. BASSO Leonardo SKY 00:06:29
133. STANNARD Ian SKY 00:06:29
134. KREDER Wesley WGG 00:06:29
135. DEVRIENDT Tom WGG 00:06:29
136. GIDICH Yevgeniy AST 00:06:29
137. DEHAES Kenny WVA 00:06:29
138. PLANCKAERT Baptiste WVA 00:06:29
139. GAUDIN Damien TDE 00:06:29
140. ASSELMAN Jesper ROC 00:06:29
141. CONSONNI Simone UAD 00:09:08
142. OLIVEIRA Ivo UAD 00:09:08
143. EENKHOORN Pascal TJV 00:09:08
144. TANFIELD Harry TKA 00:09:08
145. PEDERSEN Mads TFS 00:09:08
146. REIJNEN Kiel TFS 00:09:08
147. WILLEMS Thimo SVB 00:09:08
148. MOSCHETTI Matteo TFS 00:09:08
149. ACKERMANN Pascal BOH 00:09:08
150. MATHIS Marco COF 00:09:08
151. MULLEN Ryan TFS 00:09:08
152. LAWLESS Christopher SKY 00:09:08
153. TILLER Rasmus Fossum TDD 00:09:08
154. ROJAS GIL Jose Joaquin MOV 00:09:08
155. DEMPSTER Zakkari ICA 00:12:30








--- advertisement ---