Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   Dwars door Vlaanderen    
  GP Miguel Indurain   

 Server time: 21 Oct 2019 15:10:13 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Login / Subscribe  
Hel van het Mergelland 2019
Netherlands  /  6 April

Edition: 46 (192.1 Km)
Winner: MÜLLER Patrick



Race Winners

2019 MÜLLER Patrick

2018 TRATNIK Jan

2017 CANOLA Marco

2016 GERTS Floris

2015 KÜNG Stefan

2014 HOFLAND Moreno

2013 SELIG Rüdiger

2012 BRUTT Pavel

2011 LIGTHART Pim

2010 HUGUET Yann

2009 FINETTO Mauro

2008 MARTIN Tony

2007 SIJMENS Nico

2006 KHALILOV Mikhaylo

2005 SIJMENS Nico

2004 JOHANSEN Allan

2003 VAN HUFFEL Wim

2002 SWEET Corey

2000 GRABSCH Bert

1999 MEIJS Raymond

1998 MEIJS Raymond

1997 MEIJS Raymond

1996 DE LOUW Lucien

1995 VAN HEESWIJK Max

1994 VAN DEN AKKER John

1993 THIJS Erwin

1992 VAN STEEN Martin

1991 Rob Compas

1990 MEIJS Raymond

1989 W. van Loenhout

1988 Gerard Möhlmann

1987 CORDES Tom

1986 VAN ORSOUW Marc

1985 Stephan Räkers

1984 Chris Koppert

1983 Jan Peels

1982 HOFLAND Peter

1981 KOPPERT René

1980 Pim Bosch

1979 Herman Snoeyink

1978 VAN DE BUNDER Toine

1977 VAN DE BUNDER Toine

1976 DOHMEN Mathieu

1975 VAN HELVOIRT Wil

1974 VAN DE BUNDER Toine

1973 Jan Spijker




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. MÜLLER Patrick VCB 04:53:11
2. JULES Justin WVA 00:00:00
3. HERMANS Ben ICA 00:00:04
4. PACHER Quentin VCB 00:00:25
5. GULDHAMMER POULSEN Rasmus WAO 00:00:29
6. FORFANG Ole JFN 00:00:50
7. TEUGELS Lennert CIB 00:00:52
8. DELTOMBE Kevin SVB 00:00:52
9. PAASSCHENS Mathijs WVA 00:00:52
10. HAVIK Piotr BRT 00:00:52
11. MARCHAND Gianni CIB 00:00:54
12. VAN ASBROECK Tom ICA 00:01:07
13. MALECKI Kamil CDT 00:01:07
14. MORTIER Julien WVA 00:01:07
15. KAMP EGESTED Alexander RIW 00:01:07
16. LIETAER Eliot WVA 00:01:07
17. LAMMERTINK Maurits ROC 00:01:07
18. LUKKEDAL Oivind JFN 00:01:07
19. DUYN Huub ROC 00:01:07
20. DEGAND Thomas WGG 00:01:07
22. BOIVIN Guillaume ICA 00:01:07
23. SWIFT Connor MGT 00:01:07
24. VAN HECKE Preben SVB 00:01:07
25. DE WITTE Mathias ROC 00:01:07
26. SCHULTZ Jesper WAO 00:01:07
27. RIESEBEEK Oscar ROC 00:01:07
28. PEARSON Daniel DHB 00:01:07
29. PEYSKENS Dimitri WVA 00:01:16
30. HOLMES Matthew MGT 00:02:00
31. DEPREZ Tuur CIB 00:03:42
32. RAYMACKERS Cedric CIB 00:03:42
33. CLEMMENSEN Silas Zacharias WAO 00:03:42
34. REKITA Szymon LPC 00:03:42
35. GERTS Floris TIS 00:03:42
36. VAN BREUSSEGEM Elias TIS 00:03:52
37. VAN DALEN Jason MET 00:04:00
38. KOSTER Adne ALE 00:04:00
40. PALUTA Michal CDT 00:03:58
41. STOSZ Patryk CDT 00:03:58
42. VAN DINGENEN Jordi TIS 00:04:00
43. OOSTRA Folkert MTA 00:04:00
44. HUPPERTZ Joshua LKH 00:04:09
45. BAUGNIES Jérôme WGG 00:04:19
46. BUDDING Martijn BRT 00:05:30
47. DE JONGE Maarten MTA 00:05:30
48. DUVIGNEAU Beau VLA 00:05:30
49. LEWIS Adam BRT 00:05:30
50. HOLLER Nikodemus BAI 00:05:30
51. RELAES Jacob CIB 00:05:30
52. VERWILST Aaron SVB 00:05:30
53. CENTRONE Ivan CCD 00:05:30
54. STEDMAN Max DHB 00:05:30
55. PATTYN Jeroen CCD 00:05:30
56. SINSCHEK Nils DSU 00:05:30
57. BEARD Cameron CCD 00:05:30
58. JANSSEN Adriaan MTA 00:05:30
59. LAVERICK Joseph MGT 00:05:30
60. MOL Wesley CCD 00:05:30
61. DESALE Nahom BRT 00:05:30
62. WALKER Joey MGT 00:05:30
63. THOMSEN Frederik WAO 00:05:39
64. HEINSCHKE Leon DSU 00:05:39
65. VAN POUCKE Aaron SVB 00:05:39
66. DE KLEIJN Arvid MET 00:05:39
67. LIVYNS Arjen ROC 00:05:39
68. RÄIM Mihkel ICA 00:05:41
69. VAN WINDEN Dennis ICA 00:05:41
70. BAX Sjoerd MET 00:05:41
71. MAAS Jan LPC 00:05:41
72. VINJEBO Emil Nygaard RIW 00:05:41
73. JÖRGENSEN Jonas Aaen RIW 00:05:41
74. BROZYNA Piotr CDT 00:05:41
75. HOLSTAD Ludvik Aspelund JFN 00:05:41
76. BAGOT Yohan VCB 00:05:41
77. ISTA Kevin WVA 00:05:46
78. DUNNE Conor ICA 00:05:46
79. VANTOMME Maxime TIS 00:05:46
80. CUMING Michael MGT 00:05:46
81. MOSES Thomas MGT 00:05:46








--- advertisement ---