Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   Hel van het Mergelland    
  Ronde van Vlaanderen   

 Server time: 26 Jun 2019 04:30:07 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Login / Subscribe  
GP Miguel Indurain 2019
Spain  /  6 April

Edition: 21 (192.9 Km)
Winner: HIVERT Jonathan



Race Winners

2019 HIVERT Jonathan

2018 VALVERDE BELMONTE Alejandro

2017 YATES Simon

2016 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion

2015 VICIOSO ARCOS Angel

2014 VALVERDE BELMONTE Alejandro

2013 SPILAK Simon

2012 MORENO FERNANDEZ Daniel

2011 SANCHEZ GONZALEZ Samuel

2010 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin

2009 DE LA FUENTE RASILLA David

2008 WEGMANN Fabian

2007 NOCENTINI Rinaldo

2006 WEGMANN Fabian

2005 PASCUAL RODRIGUEZ Javier

2004 KESSLER Matthias

2003 KESSLER Matthias

2002 VICIOSO ARCOS Angel

2001 VICIOSO ARCOS Angel

2000 MARTIN PERDIGUERO Miguel Angel

1999 GARZELLI Stefano




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. HIVERT Jonathan TDE 04:47:56
2. SANCHEZ GIL Luis Leon AST 04:48:05
3. HIGUITA GARCIA Sergio Andres EUK 04:48:05
4. NIEVE ITURALDE Mikel MTS 04:48:05
5. VERONA QUINTANILLA Carlos MOV 04:48:05
6. POGACAR Tadej UAD 04:48:05
7. BARCELÓ ARAGÓN Fernando EUS 04:48:05
8. LASTRA MARTINEZ Jonathan CJR 04:48:17
9. VDOVIN Alexander LOK 04:48:20
10. PLAZA MOLINA Ruben ICA 04:48:24
11. FRAILE MATARRANZ Omar AST 04:48:24
12. HERRADA LOPEZ Jesús COF 04:48:26
13. RODRÍGUEZ MARTIN Cristian CJR 04:48:41
14. IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka AST 04:49:19
15. PRADES REVERTE Eduard MOV 04:49:25
16. ITURRIA SEGUROLA Mikel EUS 04:49:37
17. MENDONÇA Luís RPB 04:49:40
18. GRMAY Tsgabu Gebremaryam MTS 04:49:46
19. REYES ORTEGA Aldemar MZN 04:50:51
20. SIERRA SANCHEZ Yecid Arturo MZN 04:50:56
21. PEREZ Anthony COF 04:52:12
22. RODRIGUES João W52 04:54:09
23. SESSLER Nicolas BBH 04:55:50
24. AMEZQUETA MORENO Julen CJR 04:55:50
25. JUARISTI ARRIETA Txomin EUK 04:55:53
26. NEVES FERNANDES José BBH 04:58:11
27. NEILANDS Krists ICA 05:00:35
28. GRELLIER Fabien TDE 05:00:35
29. BURGAUDEAU Mathieu TDE 05:00:35
30. AZURMENDI Ibai EUK 05:00:35
31. GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet ICA 05:00:43
32. GOMES Luís RPB 05:00:43
33. BARBOSA Joao CDF 05:00:43
34. GREGAARD WILSLY Jonas AST 05:00:43
35. ROJAS GIL Jose Joaquin MOV 05:00:43
36. LOZANO RIBA David TNN 05:00:43
37. MATE MARDONES Luis Angel COF 05:00:43
38. GOMEZ Antonio RPB 05:00:43
39. HAMILTON Lucas MTS 05:00:43
40. MILTIADIS Andreas GUE 05:00:43
41. KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi AST 05:00:43
42. QUINTANA ROJAS Nairo Alexander MOV 05:00:43
43. MARTIN SANZ Gotzon EUK 05:00:43
44. ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin COF 05:00:43
45. DEL PINO CORROCHANO Jesus CDF 05:00:43
46. CUADRADO Unai EUK 05:00:43
47. MADRAZO Ángel BBH 05:00:43
48. LEMOS PINTO Edgar Miguel W52 05:00:43
49. TUREK Daniel ICA 05:00:43
50. NIV Guy ICA 05:00:43
51. QUINTERO NORENA Carlos Julian MZN 05:00:43
52. NOVIKOV Savva LOK 05:00:43
53. ALBASINI Michael MTS 05:00:53
54. UGARTE GAMBOA Mikel GUE 05:00:58
55. SICARD Romain TDE 05:01:02
56. SOUSA CARDOSO Filipe Duarte CDF 05:01:05
57. ANDRADE Pedro CDF 05:01:05
58. BERRADE FERNANDEZ Urko EUS 05:01:05
59. NUNES Hugo RPB 05:01:05
60. GOLDSTEIN Omer ICA 05:01:05
61. ARANBURU DEBA Alex CJR 05:01:05
62. EDET Nicolas COF 05:01:05
63. SUAZA ARANGO Bernardo MZN 05:01:10
64. MUNOZ LANCEROS Christian Camilo UAD 05:01:10
65. GUTIERREZ REVUELTA José Manuel GUE 05:01:10
66. SILVA Joaquim W52 05:01:10
67. TAARAMAE Rein TDE 05:01:10
68. GARCIA SOSA Jhojan Orlando MZN 05:01:10
69. SÁENZ Nicolás MZN 05:01:10
70. SCHULTZ Nicholas MTS 05:01:10
71. IRISARRI RINCON Jon CJR 05:01:15
72. GUERRERO BONILLA Pablo RPB 05:01:15
73. BARSOV Alexandr LOK 05:01:18
74. MORI Manuele UAD 05:01:29
75. GONZALEZ ARRIBAS David CJR 05:01:29
76. BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto MOV 05:01:29
77. RIABUSHENKO Aliaksandr UAD 05:01:29
78. SMIRNOV Alexandr LOK 05:01:29
79. JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander MZN 05:01:29
80. MEYER Cameron MTS 05:01:29
81. HENAO MONTOYA Sergio UAD 05:01:29
82. RODRIGUES David Miguel Costa RPB 05:01:29
83. RODRIGUEZ RECHE Sergio EUS 05:01:29
84. GONZALEZ Mario EUS 05:01:29
85. BEHRINGER Oliver TNN 05:01:44
86. LÓPEZ FUENTES Diego EUK 05:01:52
87. BRAND Sam TNN 05:04:56
88. NIKIFOROV Arseny LOK 05:04:58
89. KAMSTRA Brian TNN 05:09:30








--- advertisement ---