Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol



   Milano - Sanremo    
  Driedaagse van De Panne - Koksijde   

 Server time: 20 Aug 2019 03:30:23 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Login / Subscribe  
GP de Denain Porte du Hainaut 2019
France  /  24 March

Edition: 60 (198.0 Km)
Winner: VAN DER POEL Mathieu



Race Winners

2019 VAN DER POEL Mathieu

2018 DEHAES Kenny

2017 DEMARE Arnaud

2016 MCLAY Daniel

2015 BOUHANNI Nacer

2014 BOUHANNI Nacer

2013 DEMARE Arnaud

2012 HAEDO Juan José

2011 CASPER Jimmy

2010 FLAHAUT Denis

2009 CASPER Jimmy

2008 BOASSON HAGEN Edvald

2007 CHAVANEL Sébastien

2006 CASPER Jimmy

2005 CASPER Jimmy

2004 HUSHOVD Thor

2003 ROESEMS Bert

2002 VINALE Alberto

2001 KIRSIPUU Jaan

2000 LEONI Endrio

1999 BLIJLEVENS Jeroen

1998 KIRSIPUU Jaan

1997 DIERCKXSENS Ludo

1996 SVORADA Jan

1995 PLANCKAERT Jo

1994 KOERTS Jans

1993 WUST Marcel

1992 VAN HOOYDONCK Edwig

1991 MONCASSIN Frédéric

1990 MONCASSIN Frédéric

1989 VAN HOOYDONCK Edwig

1988 POISSON Pascal

1987 WOJTINEK Bruno

1986 WOJTINEK Bruno

1985 VERSLUYS Patrick

1984 GODIMUS Yves

1983 SHERWEN Paul

1982 VANHAERENS Eddy

1981 VAN DEN HAUTE Ferdi

1980 VAN THIELEN Leo

1979 PIPART Jean-Philippe

1978 HOSTE Frank

1977 MINTKIEWICZ Robert

1976 PLANCKAERT Walter

1975 LOYSCH Roger

1974 TEIRLINCK Willy

1973 DEMEYER Marc

1972 VAN ROOSBROECK Gustaaf

1971 DIERICKX André

1970 CALLENS Christian

1969 MATHY Joseph

1968 STABLINSKI Jean

1967 SAMYN José

1966 VRANCKEN Herman

1965 JANSSENS Ludo

1964 WRIGHT Michael

1963 DESMET Gustaaf

1962 SCHEPENS Julien

1961 DE CABOOTER Arthur

1960 BORRA Gabriel

1959 ELLIOTT Seamus




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. VAN DER POEL Mathieu COC 04:21:39
2. SARREAU Marc GFC 00:00:03
3. DUPONT Timothy WGG 00:00:03
4. MOSCHETTI Matteo TFS 00:00:03
5. VERMEULEN Emiel RLM 00:00:03
6. JULES Justin WVA 00:00:03
7. BARBIER Pierre RLM 00:00:03
8. WELTEN Bram PCB 00:00:03
9. DUMOULIN Samuel ALM 00:00:03
10. CARDIS Romain TDE 00:00:03
11. MENTEN Milan SVB 00:00:03
12. VAN GENECHTEN Jonas VCB 00:00:03
13. FRAPPORTI Mattia ANS 00:00:03
14. MATHIS Marco COF 00:00:03
15. STOKBRO NIELSEN Andreas RIW 00:00:03
16. TOUZÉ Damien COF 00:00:03
17. BARBIER Rudy ICA 00:00:03
18. LÓPEZ PARADA Daniel BBH 00:00:03
19. MANNAERTS Jelle TIS 00:00:03
20. SISKEVICIUS Evaldas DMP 00:00:03
21. LE CUNFF Kévin AUB 00:00:03
22. TRARIEUX Julien DMP 00:00:03
23. RUMAC Josip ANS 00:00:03
24. VAN POPPEL Boy ROC 00:00:03
25. DEMPSTER Zakkari ICA 00:00:03
26. JOSEPH Thomas TIS 00:00:03
27. TURGIS Jimmy VCB 00:00:03
28. LEROUX Samuel RLM 00:00:03
29. DE GENDT Aimé WGG 00:00:03
30. JARRIER Benoit PCB 00:00:03
31. DE BACKER Bert VCB 00:00:03
32. HUREL Tony AUB 00:00:03
33. BACKAERT Frederik WGG 00:00:03
34. IDJOUADIENNE Pierre RLM 00:00:03
35. PARET-PEINTRE Aurélien ALM 00:00:03
36. NÖMMELA Aksel WVA 00:00:08
37. KASPERKIEWICZ Przemyslaw DMP 00:00:08
38. HAGEN Krister RIW 00:00:08
39. DERNIES Tom RLM 00:00:08
40. MULLEN Ryan TFS 00:00:11
41. BOIVIN Guillaume ICA 00:00:14
42. BOOM Lars ROC 00:00:17
43. VANDENBERGH Stijn ALM 00:00:21
44. VERMEERSCH Gianni COC 00:00:21
45. DEVOLDER Stijn COC 00:00:26
46. PLANCKAERT Baptiste WVA 00:00:30
47. SINKELDAM Ramon GFC 00:00:30
48. PLANCKAERT Edward SVB 00:00:47
49. JAKIN Alo AUB 00:00:48
50. KIRSCH Alex TFS 00:01:27
51. RÄIM Mihkel ICA 00:01:27
52. PICHOT Alexandre TDE 00:02:42
53. BURGAUDEAU Mathieu TDE 00:02:42
54. TAMINIAUX Lionel WVA 00:02:43
55. FREULER Jan-André AMO 00:02:53
56. PICHON Laurent PCB 00:02:53
57. SOUPE Geoffrey COF 00:02:53
58. DE VYLDER Lindsay SVB 00:02:53
59. CHETOUT Loďc COF 00:02:53
60. DELAGE Mickael GFC 00:02:53
61. BAGDONAS Gediminas ALM 00:02:53
62. PAILLOT Yoann AUB 00:02:53
63. ALLEGAERT Piet SVB 00:02:53
64. HANSEN Lasse Norman COC 00:02:56
65. JANSSENS Jimmy COC 00:02:56
66. PETIT Adrien TDE 00:02:56
67. GUERIN Alexis DMP 00:03:38
68. WIRTGEN Tom WVA 00:03:56
69. RIOU Alan PCB 00:04:49
70. VAN GINNEKEN Sjoerd ROC 00:05:49
71. DANIEL Maxime PCB 00:08:03
72. ASSELMAN Jesper ROC 00:08:37
73. VAN TRIJP Maarten COC 00:08:37
74. BENFATTO Marco ANS 00:08:37
75. LEVEAU Jérémy DMP 00:08:37
76. SPENGLER Lukas WVA 00:08:37
77. STEELS Stijn ROC 00:09:17
78. MORCH KONGSTAD Tobias RIW 00:09:17
79. GUERNALEC Thibault PCB 00:09:17
80. MORICE Julien VCB 00:09:49
81. ERMENAULT Corentin VCB 00:09:49
82. SIX Franklin WVA 00:10:19
83. LECROQ Jérémy VCB 00:10:20
84. GHYS Robbe SVB 00:12:14
85. JAUREGUI Quentin ALM 00:14:03
86. VIEL Mattia ANS 00:17:08
87. GOLDSTEIN Roy ICA 00:17:08
88. ROBREDO CRESPO Alvaro BBH 00:17:08
89. SINSCHEK Nils DSU 00:17:08
90. PELUCCHI Matteo ANS 00:17:08
91. PENALVER ANIORTE Manuel BBH 00:17:08
92. ARERUYA Joseph DMP 00:17:08
93. HEINSCHKE Leon DSU 00:17:08
94. FRAME Alex TFS 00:17:08









--- advertisement ---