Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol



   Hel van het Mergelland    
  Scheldeprijs Vlaanderen   

 Server time: 13 Nov 2019 05:02:29 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Login / Subscribe  
Ronde van Vlaanderen 2019
Belgium  /  7 April

Edition: 103 (267.0 Km)
Winner: BETTIOL Alberto



Race Winners

2019 BETTIOL Alberto

2018 TERPSTRA Niki

2017 GILBERT Philippe

2016 SAGAN Peter

2015 KRISTOFF Alexander

2014 CANCELLARA Fabian

2013 CANCELLARA Fabian

2012 BOONEN Tom

2011 NUYENS Nick

2010 CANCELLARA Fabian

2009 DEVOLDER Stijn

2008 DEVOLDER Stijn

2007 BALLAN Alessandro

2006 BOONEN Tom

2005 BOONEN Tom

2004 WESEMANN Steffen

2003 VAN PETEGEM Peter

2002 TAFI Andrea

2001 BORTOLAMI Gianluca

2000 TCHMIL Andrei

1999 VAN PETEGEM Peter

1998 MUSEEUW Johan

1997 SORENSEN Rolf

1996 BARTOLI Michele

1995 MUSEEUW Johan

1994 BUGNO Gianni

1993 MUSEEUW Johan

1992 DURAND Jacky

1991 VAN HOOYDONCK Edwig

1990 ARGENTIN Moreno

1989 VAN HOOYDONCK Edwig

1988 PLANCKAERT Eddy

1987 CRIQUIELION Claude

1986 VAN DER POEL Adri

1985 VANDERAERDEN Eric

1984 LAMMERTS Johan

1983 RAAS Jan

1982 MARTENS RenÚ

1981 KUIPER Hennie

1980 POLLENTIER Michel

1979 RAAS Jan

1978 GODEFROOT Walter

1977 DE VLAEMINCK Roger

1976 PLANCKAERT Walter

1975 MERCKX Eddy

1974 BAL Cees

1973 LEMAN Eric

1972 LEMAN Eric

1971 DOLMAN Evert

1970 LEMAN Eric

1969 MERCKX Eddy

1968 GODEFROOT Walter

1967 ZANDEGU Dino

1966 SELS Edward

1965 DE ROO Jo

1964 ALTIG Rudi

1963 FORE NoŰl

1962 VAN LOOY Rik

1961 SIMPSON Tom

1960 DE CABOOTER Arthur

1959 VAN LOOY Rik

1958 DERIJCKE Germain

1957 DE BRUYNE Alfred

1956 FORESTIER Jean

1955 BOBET Louison

1954 IMPANIS Raymond

1953 VAN EST Wim

1952 DECOCK Roger

1951 MAGNI Fiorenzo

1950 MAGNI Fiorenzo

1949 MAGNI Fiorenzo

1948 SCHOTTE Briek

1947 FAIGNAERT Emiel

1946 VAN STEENBERGEN Rik

1945 GRYSOLLE Sylvain

1944 VAN STEENBERGEN Rik

1943 BUYSSE Achiel

1942 SCHOTTE Briek

1941 BUYSSE Achiel

1940 BUYSSE Achiel

1939 KAERS Karel

1938 DE CALUWE Edgard

1937 D'HOOGHE Michel

1936 HARDIQUEST Louis

1935 DUERLOO Louis

1934 REBRY Gaston

1933 SCHEPERS Alfons

1932 GIJSSELS Romain

1931 GIJSSELS Romain

1930 BONDUEL Frans

1929 DERVAES Joseph

1928 MERTENS Jan

1927 DEBAETS GÚrard

1926 VERSCHUEREN Denis

1925 DELBECQUE Julien-Prosper

1924 DEBAETS GÚrard

1923 SUTER Heiri

1922 DEVOS LÚon

1921 VERMANDEL RenÚ

1920 VAN HEVEL Jules

1919 VANLERBERGHE Henri

1914 BUYSSE Marcel

1913 DEMAN Paul




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. BETTIOL Alberto EF1 06:18:49
2. ASGREEN Kasper DQT 00:00:14
3. KRISTOFF Alexander UAD 00:00:17
4. VAN DER POEL Mathieu COC 00:00:17
5. POLITT Nils TKA 00:00:17
6. MATTHEWS Michael SUN 00:00:17
7. NAESEN Oliver ALM 00:00:17
8. VALVERDE BELMONTE Alejandro MOV 00:00:17
9. BENOOT Tiesj LTS 00:00:17
10. VAN AVERMAET Greg CPT 00:00:17
11. SAGAN Peter BOH 00:00:17
12. KEUKELEIRE Jens LTS 00:00:17
13. VAN GESTEL Dries SVB 00:00:17
14. VAN AERT Wout TJV 00:00:17
15. LANGEVELD Sebastian EF1 00:00:17
16. JUNGELS Bob DQT 00:00:17
17. LAMPAERT Yves DQT 00:00:17
18. VAN BAARLE Dylan INS 00:00:24
19. STUYVEN Jasper TFS 00:01:19
20. VANDENBERGH Stijn ALM 00:01:58
21. TRENTIN Matteo MTS 00:01:58
22. S▄TTERLIN Jasha MOV 00:01:58
23. GAUDIN Damien TDE 00:02:15
24. GARCIA CORTINA Ivan TBM 00:02:18
25. VANMARCKE Sep EF1 00:02:20
26. PETIT Adrien TDE 00:02:20
27. ROWE Luke INS 00:02:20
28. DEMARE Arnaud GFC 00:02:20
29. DEGENKOLB John TFS 00:02:20
30. COLBRELLI Sonny TBM 00:02:20
31. TEUNISSEN Mike TJV 00:02:20
32. BOASSON HAGEN Edvald TDD 00:02:20
33. HAUSSLER Heinrich TBM 00:02:20
34. WELLENS Tim LTS 00:02:20
35. DEBUSSCHERE Jens TKA 00:02:20
36. STYBAR Zdenek DQT 00:02:20
37. DE GENDT AimÚ WGG 00:02:20
38. BYSTROM Sven Erik UAD 00:02:20
39. VLIEGEN Lo´c WGG 00:02:20
40. CALMEJANE Lilian TDE 00:02:20
41. MOHORIC Matej TBM 00:02:20
42. MOSCON Gianni INS 00:02:20
43. ERVITI Imanol MOV 00:02:20
44. K▄NG Stefan GFC 00:02:20
45. OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes MOV 00:02:20
46. WEENING Pieter ROC 00:02:20
47. KOREN Kristjan TBM 00:02:20
48. KNEES Christian INS 00:05:47
49. OSS Daniel BOH 00:06:09
50. SCULLY Thomas EF1 00:06:09
51. DEVOLDER Stijn COC 00:06:09
52. VERMOTE Julien TDD 00:06:13
53. HALLER Marco TKA 00:06:17
54. DILLIER Silvan ALM 00:06:17
55. JANSE VAN RENSBURG Reinardt TDD 00:06:17
56. VAN POPPEL Boy ROC 00:06:17
57. THEUNS Edward TFS 00:06:17
58. PASQUALON Andrea WGG 00:06:17
59. VAN DER HOORN Taco TJV 00:06:17
60. ALLEGAERT Piet SVB 00:06:17
61. VAN HOOYDONCK Nathan CPT 00:06:17
62. EENKHOORN Pascal TJV 00:06:17
63. SIEBERG Marcel TBM 00:06:17
64. LE GAC Olivier GFC 00:06:17
65. BACKAERT Frederik WGG 00:06:17
66. SCH─R Michael CPT 00:06:17
67. SPRENGERS Thomas SVB 00:06:17
68. ROELANDTS Jurgen MOV 00:06:17
69. VERMEERSCH Gianni COC 00:06:17
70. DE BACKER Bert VCB 00:06:17
71. WISNIOWSKI Lukasz CPT 00:06:17
72. DE VREESE Laurens AST 00:06:17
73. VAN KEIRSBULCK Guillaume CPT 00:06:17
74. PÍSTLBERGER Lukas BOH 00:06:17
75. BAUER Jack MTS 00:06:17
76. STANNARD Ian INS 00:06:17
77. MEURISSE Xandro WGG 00:06:17
78. GAVIRIA RENDON Fernando UAD 00:06:17
79. KUZNETSOV Vyacheslav TKA 00:08:32
80. BRESCHEL Matti EF1 00:08:46
81. TURGIS Jimmy VCB 00:08:46
82. HOLLENSTEIN Reto TKA 00:08:46
83. DOULL Owain INS 00:08:46
84. BURGHARDT Marcus BOH 00:08:46
85. HOULE Hugo AST 00:08:46
86. GODON Dorian ALM 00:08:46
87. TRATNIK Jan TBM 00:08:46
88. VAN GENECHTEN Jonas VCB 00:08:46
89. PICHOT Alexandre TDE 00:08:46
90. CASTRILLO Jaime MOV 00:08:46
91. VERGAERDE Otto COC 00:08:46
92. LEMOINE Cyril COF 00:08:46
93. LEYSEN Senne ROC 00:08:46
94. FOMINYKH Daniil AST 00:08:46
95. MEZGEC Luka MTS 00:08:46
96. JUUL JENSEN Christopher MTS 00:08:46
97. TURGIS Anthony TDE 00:08:46
98. GANNA Filippo INS 00:08:46
99. JANSEN Amund Gr°ndahl TJV 00:08:46
100. DUCHESNE Antoine GFC 00:08:46
101. DE KORT Koen TFS 00:08:46
102. VALGREN ANDERSEN Michael TDD 00:08:46
103. WYNANTS Maarten TJV 00:08:46
104. MARCATO Marco UAD 00:08:46
105. KEISSE Iljo DQT 00:10:14
106. TOUZ╔ Damien COF 00:10:14
107. CURVERS Roy SUN 00:10:14
108. CORT NIELSEN Magnus AST 00:10:14
109. DECLERCQ Benjamin SVB 00:10:14
110. STEELS Stijn ROC 00:10:14
111. VAN LERBERGHE Bert COF 00:10:14
112. PEDERSEN Casper Phillip SUN 00:10:14
113. DECLERCQ Tim DQT 00:10:14
114. SINKELDAM Ramon GFC 00:10:14
115. SAGAN Juraj BOH 00:10:14
116. WARLOP Jordi SVB 00:10:14
117. EISEL Bernhard TDD 00:10:14
118. PLANCKAERT Edward SVB 00:10:14
119. VAN HOECKE Gijs CPT 00:10:14
120. KIRSCH Alex TFS 00:10:14
121. LAENGEN Vegard Stake UAD 00:10:14
122. DENZ Nico ALM 00:10:14
123. MAS BONET Lluis MOV 00:10:14
124. BODNAR Maciej BOH 00:10:14
125. BAK Lars Ytting TDD 00:10:49








--- advertisement ---