Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español



   
  Omloop Het Volk/Nieuwsblad   

 Server time: 04 Dec 2021 03:20:10 CET
Homepage   |   Games  |   Calendar   |   Login / Subscribe  
Paris - Roubaix 2021
France  /  3 October

Edition: 118 (258.0 Km)
Winner: COLBRELLI Sonny



Race Winners

2021 COLBRELLI Sonny

2019 GILBERT Philippe

2018 SAGAN Peter

2017 VAN AVERMAET Greg

2016 HAYMAN Mathew

2015 DEGENKOLB John

2014 TERPSTRA Niki

2013 CANCELLARA Fabian

2012 BOONEN Tom

2011 VAN SUMMEREN Johan

2010 CANCELLARA Fabian

2009 BOONEN Tom

2008 BOONEN Tom

2007 O'GRADY Stuart

2006 CANCELLARA Fabian

2005 BOONEN Tom

2004 BACKSTEDT Magnus

2003 VAN PETEGEM Peter

2002 MUSEEUW Johan

2001 KNAVEN Servais

2000 MUSEEUW Johan

1999 TAFI Andrea

1998 BALLERINI Franco

1997 GUESDON Frédéric

1996 MUSEEUW Johan

1995 BALLERINI Franco

1994 TCHMIL Andrei

1993 DUCLOS-LASSALLE Gilbert

1992 DUCLOS-LASSALLE Gilbert

1991 MADIOT Marc

1990 PLANCKAERT Eddy

1989 WAMPERS Jean-Marie

1988 DEMOL Dirk

1987 VANDERAERDEN Eric

1986 KELLY Sean

1985 MADIOT Marc

1984 KELLY Sean

1983 KUIPER Hennie

1982 RAAS Jan

1981 HINAULT Bernard

1980 MOSER Francesco

1979 MOSER Francesco

1978 MOSER Francesco

1977 DE VLAEMINCK Roger

1976 DEMEYER Marc

1975 DE VLAEMINCK Roger

1974 DE VLAEMINCK Roger

1973 MERCKX Eddy

1972 DE VLAEMINCK Roger

1971 ROSIERS Roger

1970 MERCKX Eddy

1969 GODEFROOT Walter

1968 MERCKX Eddy

1967 JANSSEN Jan

1966 GIMONDI Felice

1965 VAN LOOY Rik

1964 POST Peter

1963 DAEMS Emile

1962 VAN LOOY Rik

1961 VAN LOOY Rik

1960 CERAMI Pino

1959 FORE Noël

1958 VAN DAELE Léon

1957 DE BRUYNE Alfred

1956 BOBET Louison

1955 FORESTIER Jean

1954 IMPANIS Raymond

1953 DERIJCKE Germain

1952 VAN STEENBERGEN Rik

1951 BEVILACQUA Antonio

1950 COPPI Fausto

1949 MAHE André

1948 VAN STEENBERGEN Rik

1947 CLAES Georges

1946 CLAES Georges

1945 MAYE Paul

1944 DESIMPELAERE Maurice

1943 KINT Marcel

1939 MASSON Emile (Jr)

1938 STORME Lucien

1937 ROSSI Jules

1936 SPEICHER Georges

1935 REBRY Gaston

1934 REBRY Gaston

1933 MAES Sylvere

1932 GIJSSELS Romain

1931 REBRY Gaston

1930 VERVAECKE Julien

1929 MEUNIER Charles

1928 LEDUCQ André

1927 RONSSE Georges

1926 DELBECQUE Julien-Prosper

1925 SELLIER Félix

1924 VAN HEVEL Jules

1923 SUTER Heiri

1922 DEJONGHE Albert

1921 PELISSIER Henri

1920 DEMAN Paul

1919 PELISSIER Henri

1914 CRUPELANDT Charles

1913 FABER François

1912 CRUPELANDT Charles

1911 LAPIZE Octave

1910 LAPIZE Octave

1909 LAPIZE Octave

1908 VAN HAUWAERT Cyrille

1907 PASSERIEU Georges

1906 CORNET (JARDY) Henri

1905 TROUSSELIER Louis

1904 AUCOUTURIER Hippolyte

1903 AUCOUTURIER Hippolyte

1902 LESNA Lucien

1901 LESNA Lucien

1900 BOUHOURS Emile

1899 CHAMPION Albert

1898 GARIN Maurice

1897 GARIN Maurice

1896 FISCHER Josef




Classifications > General Classification
Sub Classifications


1. COLBRELLI Sonny TBV 06:01:57
2. VERMEERSCH Florian LTS 00:00:00
3. VAN DER POEL Mathieu AFC 00:00:00
4. MOSCON Gianni IGD 00:00:44
5. LAMPAERT Yves DQT 00:01:16
6. LAPORTE Christophe COF 00:01:16
7. VAN AERT Wout TJV 00:01:16
8. VAN ASBROECK Tom ISN 00:01:16
9. BOIVIN Guillaume ISN 00:01:16
10. HAUSSLER Heinrich TBV 00:01:16
11. RUTSCH Jonas EFN 00:01:16
12. WALSCHEID Max TQA 00:03:17
13. TURGIS Anthony TDE 00:03:17
14. KRISTOFF Alexander UAD 00:04:40
15. LANGEVELD Sebastian EFN 00:04:45
16. HALLER Marco TBV 00:06:21
17. CAPIOT Amaury ARK 00:06:21
18. PLANCKAERT Baptiste IWG 00:06:21
19. MOZZATO Luca BBK 00:06:21
20. REX Laurenz BWB 00:06:21
21. VAN HOOYDONCK Nathan TJV 00:06:21
22. VANMARCKE Sep ISN 00:06:21
23. KRAGH ANDERSEN Søren DSM 00:06:26
24. STUYVEN Jasper TFS 00:06:26
25. STYBAR Zdenek DQT 00:06:26
26. GARCIA CORTINA Ivan MOV 00:07:14
27. SWIFT Connor ARK 00:07:22
28. GILBERT Philippe LTS 00:07:26
29. VAN GESTEL Dries TDE 00:08:37
30. VAN AVERMAET Greg ACT 00:09:23
31. SISKEVICIUS Evaldas DKO 00:09:23
32. DEMARE Arnaud GFC 00:09:23
33. DAVY Clement GFC 00:09:23
34. ROBEET Ludovic BWB 00:09:23
35. VAN DER SANDE Tosh LTS 00:09:26
36. DE BACKER Bert BBK 00:09:29
37. SWEENY Harry LTS 00:10:03
38. WELTEN Bram ARK 00:10:52
39. SKUJINS Toms TFS 00:11:06
40. RICKAERT Jonas AFC 00:11:11
41. EEKHOFF Nils DSM 00:12:24
42. BIERMANS Jenthe ISN 00:12:24
43. MERLIER Tim AFC 00:12:24
44. DILLIER Silvan AFC 00:12:24
45. BOL Cees DSM 00:12:24
46. WRIGHT Fred TBV 00:12:24
47. NAESEN Oliver ACT 00:12:24
48. DEGENKOLB John LTS 00:12:24
49. DURBRIDGE Luke BEX 00:12:24
50. CLARKE Simon TQA 00:12:24
51. VAN LERBERGHE Bert DQT 00:12:24
52. SAGAN Peter BOH 00:12:24
53. LEMOINE Cyril BBK 00:12:28
54. VAN DEN BERG Julius EFN 00:12:37
55. BISSEGGER Stefan EFN 00:12:37
56. ROOSEN Timo TJV 00:13:19
57. LIVYNS Arjen BWB 00:16:21
58. JORGENSON Matteo MOV 00:16:25
59. BAUER Jack BEX 00:17:59
60. ROWE Luke IGD 00:20:28
61. ASGREEN Kasper DQT 00:20:28
62. DECLERCQ Tim DQT 00:20:28
63. KWIATKOWSKI Michal IGD 00:20:28
64. SENECHAL Florian DQT 00:20:28
65. BOHLI Tom COF 00:20:28
66. RUSSO Clement ARK 00:20:28
67. NAESEN Lawrence ACT 00:20:28
68. SCHACHMANN Maximilian BOH 00:20:28
69. BJERG Mikkel UAD 00:20:28
70. KREDER Wesley IWG 00:20:28
71. SCULLY Thomas EFN 00:20:28
72. GROENEWEGEN Dylan TJV 00:20:28
73. AFFINI Edoardo TJV 00:22:50
74. STANNARD Robert BEX 00:22:53
75. SAJNOK Szymon COF 00:23:04
76. TEUNISSEN Mike TJV 00:24:33
77. NORSGAARD JØRGENSEN Mathias MOV 00:26:09
78. ALLEGAERT Piet COF 00:26:14
79. JANSE VAN RENSBURG Reinardt TQA 00:26:18
80. MEEUS Jordi BOH 00:27:22
81. BARBIER Rudy ISN 00:28:36
82. NOPPE Christophe ARK 00:28:36
83. DUPONT Timothy BWB 00:28:36
84. FINÉ Eddy COF 00:28:36
85. FRISON Frederik LTS 00:28:36
86. MAS BONET Lluis MOV 00:28:36
87. LIEPINS Emils TFS 00:28:46






--- advertisement ---